26 Eylül 2018 Çarşamba

Meghan Markle'ın Gelinliğinin Bilinmeyen Sırları

Meghan Markle'ın gelinliğindeki büyük sır kocasına bile söylememiş!

İngiltere tahtının varislerinden Prens Harry'nin eşi Meghan Markle, dillere destan düğününde giydiği gelinlikle ilgili sırları aylar sonra anlattı.

meghan-marklein-gelinligindeki-sir-ht8c.jpg (700×466)

Meghan Markle'ın gelinliğindeki sır ITV televizyonunda yayınlanan bir belgeselle ortaya çıktı. Çiçeği burnunda prenses Meghan Markle düğün sonrası ilk kez verdiği röportajda uzun sürü konuşulan gelinliğindeki sırları ilk kez açıkladı.

meghan-marklein-gelinligindeki-sir-kbfD.jpg (615×462)Meghan Markle'ın Givenchy marka gelinliğinin içine bir parça mavi kumaş parçası gizlenmiş. Bunun nedeni bir İngiliz geleneği olan gelin olurken eski ve yeni bir şey taşımak ve mavi bir şey takmak geleneğinden geliyor.

meghan-marklein-gelinligindeki-sir-hWPb.jpg (604×340)Meghan Markle da bu geleneği kendi düğünü için sürdürdü ancak bir farkla. Düşes'in gelinliğine gizlediği mavi şey Prens Harry ile ilk randevusunda giydiği mavi elbisenin bir parçası

meghan-marklein-gelinligindeki-sir-Dbbj.jpg (615×880)
Bu detayı Meghan Markle düğün gününe kadar müstakbel eşine ve kraliyet üyelerine söylememiş. Mavi kumaş parçası gelinliğin eteğine gizlenmiş.

meghan-marklein-gelinligindeki-sir-Ba7Z.jpg (615×346)
Meghan Markle'ın gelinliğiyle ilgili kraliyet ailesine hazırladığı bir sürpriz daha vardı. Markle duvağındaki çiçek motifleri için farklı bir tercih de bulunmuştu.  Duvağındaki çiçekler geçmişte İngiltere İmparatorluğu sınırları içinde olan ancak günümüzde sadece kraliçeye bağlılığını ilan etmiş ülkelerin sembol çiçeklerinden oluşuyor. Çiçekler arasında Meghan Markle'ın doğduğu topraklardan  California Poppy de var.
meghan-marklein-gelinligindeki-sir-6HXa.jpg (700×467)
Meghan Markle verdiği röportajda bu iki detayı eşi ve kraliyet ailesinin düğün günü duyduğunu ve çok memnun olduklarını açıkladı.
/elmaelma/

Hiç yorum yok:

.

.