21 Temmuz 2010 Çarşamba

Brangelina Çifti

Angelina Jolie ve Brad Pitt "Salt" filminin premierinde objektiflere mutlu pozlar içindeler. Angelina ise Emporio Armani siyah pullu mini elbisesiyle göz kamaştırıyor.
Angelina gibi göz kamaştırmak isterseniz işte sırları:
ANGELINA JOLİE, mutlaka erken kalkıyor. Sabah kalkar kalkmaz ilk iş olarak, dişlerini fırçalıyor. Daha sonra soğuk bir duş alan Jolie'nin bundan sonra, spor maratonu başlıyor. İlk önce koşan ardından yüzen seksi oyuncu daha sonra, dövüş sporları yapmaya başlıyor. Saat 14.00'e kadar tüm işlerini bitiren Jolie, öğleden sonra 16.00'ya kadar oğlu ile birlikte vakit geçiriyor. Akşam yemeğini yalnız yemekten nefret eden güzel yıldızın, mutlaka her akşam bir misafiri oluyor. Gece ise saat 00.00'da yatıyor.
'Rimelim olmadan asla'
ANGELINA JOLİE'yi güzel yapan en önemli ayrıntısı, pürüzsüz cildi. Yüzünü sabunla yıkayan Jolie, günlük hayatında makyaj yapmıyor. Ancak, Jolie'nin tek takıntısı rimel. "Rimelim olmadan dışarı adımımı atmam" diyen güzel yıldızın favorisi ise, lacivert rimel.
Muhteşem gözlerinin sırrını, papatya çayıyla yaptığı komprese bağlayan Jolie, papatyanın göz şişliklerini aldığını söylüyor. Saçlarını defne sabunlu şampuanla yıkayan seksi oyuncu, elleri için aloe veralı bir jel kullanıyor. Vücut losyonu olarak gül yağı kullanan, Jolie, bu sayede selülit sorunu yaşamadığını söylüyor. Kıyafetlerinde ise, uçuk renkleri tercih eden Jolie, "Kumrallara canlı renklerin kesinlikle yakışmadığını düşünüyorum" diyor.
Angelina Jolie ne yiyor?
Bol miktarda su ve süt içen Jolie, formunu biberiye çayına borçlu. Sebze ve meyveden vazgeçmeyen seksi oyuncunun dolabında mutlaka çilek bulunuyor. Jolie, doğallığını bozmamak için ise, Uzakdoğu ve Afrika'ya özgü bitkilere başvuruyor. Soyalı ürünler tüketmeye özen gösteren seksi oyuncu, kahvaltıda meyveli yoğurt, öğlen ızgara et ya da tavuk, akşam ise soya soslu levrek yiyiyor. Et yemek istediğinde, bunları mutlaka buharda pişiriyor. Papatya, bergamut, vanilya, avokado ve yeşil çay içen Jolie, asla bu ürünlerden vazgeçmiyor.
"alıntı"
"splashnews"

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.