17 Aralık 2010 Cuma

AVON’UN PEMBE AJANDASI İÇİN 15 ÜNLÜ ERKEK DESTEĞİ

  

AVON’un Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında her yıl hazırladığı ‘AVON Pembe Ajanda”, 2011 yılına sayılı günler kala düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı. Projenin 15. Yılı için geliştirilen konsept ile 15 ünlü erkeği bir araya getiren AVON Pembe Ajanda’nın satışından elde edilen gelir; ücretsiz mamografi çekimleri, mamografi bağışları ve bilinçlendirme çalışmalarında kullanılmak üzere AVON Meme Kanseri ile Mücadele Fonu’na aktarılacak.

Projenin 15. yılına özel ajandada 15 erkekten kadınlara mesaj
:
Aralarında Cem Adrian, Dj Geveze, Emre Belözoğlu, Engin Atsur, Fahir Atakoğlu, Fatih Erkoç, Gökhan Tepe, Kemal Doğulu, Levent Yüksel, Mustafa Ceceli, Müjdat Gezen, Özgür Özberk, Rüştü Reçber, Salih Saka ve Uğurkan Erez’in bulunduğu 15 ünlü ve başarılı erkek, meme kanseri ile mücadele için bir araya geldi.

Fotoğraf sanatçısı İlkyaz Özel tarafından çekilen ve ünlülerden her birinin pembe konsepte uygun olarak verdiği fotoğraf kareleri ile meme kanseri ile mücadele için paylaştıkları mesajlardan oluşturulan AVON Pembe Ajanda 2011 tanıtımı, projeye destek veren isimlerin katılımı ile gerçekleşti.

(Optimum Outlet AVM’de sergilenecek
.)
"basın bülteni"

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.