22 Aralık 2012 Cumartesi

Blake Lively ve Ryan Reynolds'ın Gizli Düğününden...Yaklaşık  üç ay önce herkesi şaşırtan gizli bir düğünle evlenen  Blake Lively ve Ryan Reynolds,
'I Do' diyerek sadece 35 misafirin davet edildiği samimi bir törenle  South Carolina'da evlenmişti.
Mutlu çiftin düğün organizasyonunu  Martha Stewart Weddings'in  üstlendiği ortaya çıkmış.
25 yaşındaki sarışın yıldız  Blake'nin,  Marchesa gelinliği ile  ve  Ryan'ın ise Chistopher Bailey tasarımı  Burberry deri detaylı takım elbisesiyle tek bir fotoğrafı var.
Blake'in  altın pırıltılı, gül desenli ipek tül gelinliği  korsajlı  ve de gelinliğin omuzlarında  kristal boncuk işlemeler var.
Martha Stewart Weddings
Yaprakları pırıltılı altın tozuna batırılmış çiçeklerden oluşmuş  gelin buketinde , güller, pembe yaseminler  ve  ortancalar var.
Silüetide: Blake Lively ve Ryan Reynolds kendi düğününde onlara kendi görüntüleri ile kartları dağıttı
Blake Lively ve Ryan Reynolds  düğünlerinde kendi siluetleri olan  kartları dağıttıMartha Stewart Weddings
ZENGİN BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞ ZİYAFET SOFRASINDA DÜĞÜN PASTASININ YANI SIRA ,MİNİ TARTLAR, MARSHMALLOWLAR VE KAYMAKLI ÇÖREKLER, ÇİLEKLİ, LiMONLU  VE HAVYARLI TARTLAR VAR.
Bir İngiliz ikindi çayı üzerinde bir twist küçük çilek shortcakes şeklinde oldu
Tiny limonlu Tartlets
Amerikan klasiği: Konuklar Havyar & Charleston Muz tarafından blueberry cheesecake Tartlets zevkAltın varak kek gömlekleri kahve-krem espresso fasulye düzenledi
La Maison du Chocolat cazip konuklardan Çeşitli pates de meyvelerTatlı tablo üzerinde, Bakehouse Charleston s'mores barlar oldukça sarmalayıcıları içerdiği edildi

Intimate: A-listesi çift Boone Hall Plantation sadece 35 misafirler önünde düğüm bağladılar
Blake'nin arkadaşı, İngiliz şarkıcı Florence Welch'in üç şarkı ile evliler için serenat yaptığı resepsiyon beyaz bir çadırda yapıldı.
 Martha Stewart, Ryan'ın çok mükemmel bir damat olduğunu, Blake'nin ise oynadığı filmlerin aksine, çok çok mütevazı ve güzel olduğunu söylüyor.
 Blake ise kocasının ona bir kraliçe gibi davrandığını saklamıyor !

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.