19 Şubat 2013 Salı

5 Kolay Dekorasyon Fikri


Kış için evinizde uygulabileceğiniz 5 pratik dekorasyon fikrini paylaşıyorum, onları görmek isteyebileceğinizi düşündüm. 
1. Örgü Detayları Kullanın - Örme genellikle kış, sıcaklık, kuzineler ve şöminelerle ilgilidir. Bir sepet içine, yatağınızın ayak ucuna yumuşak örgü bir battaniye, yün yumakları koyabilir veya kanepede dağınık bir halde örme minderler, yastıklar kullanabilirsiniz.2. Ağaç Kütük - Muhtemelen bu elemanın bu son haline kadar popülerliğini  fark etmişsinizdir. Ahşap renk sıcaklığı getiriyor ve hatta fonksiyonel olabiliyor- bir sehpa olarak kullanmak ve üzerine çiçekler koymak hoş olur. 3. Koyun Postu ya da bir Taklidi -  Yemek sandalyelerinizde veya ev ofisinizde  yumuşacık , sıcacık bir halı olarak kullanabilirsiniz. 


4. Güzel Beyaz Seramikler - narin şekilleri ile  beyaz çay sehpalarında  veya mutfakta mükemmel görünebilir.  5. Yepyeni Avize - Size bir bambu veya bakır rengi tavsiye ederim. Ne seçerseniz seçin bulunacağı yere göre dikkatlice seçmelisiniz. Çok büyük abajurlar  görsel alanı azaltabilir. 

En sevdiğiniz fikir hangisi? 

2 yorum:

Sidal SÇ dedi ki...

en sevdiğim fikir kesinlikle kütük. kendi dekorasyonumda da özellikle kullanıyorum.
Gerçi burdaki 5 maddenin ikisini zaten uyguluyorum;)
koyun postu ve kütük.
Şimdi örgü kırlentlerimi hazırlıyorum. yanına güzel bir battaniye de ayarlayım bari ;)
teşekkür ederim. fikirler için..

Malla dedi ki...

kolay gelsin:)çok güzel olacaklarından eminim:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.