20 Ocak 2014 Pazartesi

Ceyda Düvenci Nasıl Zayıfladı ?

 CEYDA DÜVENCİ 5 EYLÜL 2013
Oyuncu Ceyda Düvenci, Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC kanalında nasıl zayıfladığını ve yakın dostlarını anlattı.
 Liana Dahdouh'un İstanbul'da hazırlayıp sunduğu MBC 4’teki ‘Ekstra Turki’ programında Arap izleyicilerin de ‘Umutsuz Ev Kadınları’ ve ‘Binbir Gece’ dizisinden yakından tanıdığı Ceyda Düvenci ile yapılan röportaj yayınlandı.
 Verdiği kilolarla dikkat çeken Düvenci, sır gibi sakladığı 24 kilo verdiği o süreci anlattı. Doğumdan sonra 83 kiloya ulaştığını ve 44 beden olduğunu söyleyen Düvenci, bir diyetisyen kontrolünde zayıflamaya başladığını ifade etti. 1 yılda 15-16 kilo verdiğini, ikinci yılda da 8 kilo verdiğini 36 bedene nasıl geldiğini dile getiren Düvenci sözlerine şöyle devam etti:
 “Kilo tamamen yemek olayının bitmesi ile alakalı.
Akşamları yemek yemiyorum.
Gündüz porsiyonlarım yarıya düştü.
 Ekmek tüketimim minimumda.
O da sabah kahvaltılarında.
 Ama tatile gidersem yemeden içmeden kesmiyorum kendimi.
Geçmişe göre yarısında doyuyorum artık.
 Gerçekten sağlıklı besleniyorum. Aldığım her besinin sağlıklı olmasına, eğer bir kaçamak yapacaksam bile bunun en sağlıklı, en lezzetli olmasına çok özen gösteriyorum.
 Tabii ki pilates de yapıyorum.”
CEYDA DÜVENCİ 5 EYLÜL 2013
 İşini çok sevdiğini ve uzun süre ayrı kaldığı sunuculuğa döndüğü için mutlu olduğunu söyleyen Düvenci şöyle konuştu:
 “Evet yoruluyorum. Vitamin haplarımı ihmal etmiyorum. Özellikle beslenmem de azaldığı için bu birazcık çabuk yorgun düşmeme neden oluyor. Saat 06.00’da kalkıyor, canlı yayına gidiyorum. 12.00’de canlı yayından sete geliyorum. Haftanın 5 günü canlı yayınım, 5 günü de set var. Pazar günü kesin çekimim oluyor. Cumartesi; kızımla ilgilenen abla izinde olduğu için bana ait gün olmuş oluyor. Cumartesi günü kızım Melisa uyurken kuaföre koşturuyorum; manikürdü, pedikürdü işlerimi hallediyorum. O uyanmadan eve koşuyorum. Sabah mutlaka güzel bir kahvaltı ediyoruz. Öğleden sonra dışarı çıkıp deniz kenarına gidip keyif yapıyoruz. Boş kalan yarım saatim, 1 saatim bile olsa kızım öncelikli. Erkek arkadaşım ve şahsi hayatım diye bir sıralamam var aslında.
CEYDA DÜVENCİ 5 EYLÜL 2013
 'İŞ Mİ AŞK MI?'
 Ceyda Düvenci, 'İş mi aşk mı' sorusuna 'Ben aşk kadınıyım' diye yanıt verdi. Düvenci, aşkı sadece kadın erkek arasındaki ilişki olarak görmediğini; kızına, evine, dostlarına, kitap okumaya, öğrenmeye, seyahat etmeye de aşık olduğunu söyledi. Düvenci, eşinden neden ayrıldığı sorulunca, güzel bir evlilik yaptığını, pişman olmadığını, bunun sonucunda kızı Melisa’nın dünyaya geldiğini, her şeyin bir sonu olduğunu, medeni biçimde evliliklerini sona erdirdiklerini söyledi.
/hürriyet/
♥  Follow Me on Bloglovin 

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.