8 Mayıs 2014 Perşembe

Diyetsiz Zayıflamanın 5 Sırrı


Kilo vermek çok fazla sıkı çalışma ve disiplin gerektirir. Koşu bandında kaç kalori yaktığınızı düşünmeden, kilolarınızın erimesini sağlayacak çok basit başka yollar da var. İşte bu yolları Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa sıralıyor.
E-boutique lovecreativepeople.com | 'Water Cup' Bloomingville
 1. Yemekten hemen önce 1 bardak su için:
Kendinizi bir anda doymuş hissedeceksiniz böylelikle fazla yemekten de kurtulacaksınız.
Sesame Ginger Miso Dressing
 2. Her yemekte küçük değişiklikler yapın:
Salatanıza veya yemeğinizi krema ile tatlandıracağınıza sirke kullanmayı deneyin. Böylelikle 80 kalori daha az alacaksınız. Kuru meyve yerine taze meyve kullanın.
Color Chocolate - Chocolate!!! dark chocolate shavings
 3. Tatlı olarak biraz siyah çikolata yiyin:
Kek veya kurabiye yiyeceğinize, tatlı krizinizi bir parça siyah çikolata ile geçirin. İlk başlarda sizi tatmin etmese de kendinizi aşırı şeker kullanımından korumuş olacaksınız. Düşük kalori aldığınız ve sağlıklı beslendiğiniz için mutlu olacaksınız.
Spinach Pesto Pappardelle - an easy delicious side dish or lunch that's a terrific way to get the kids (or adults) to eat their spinach. Use less oil and it becomes a great dip for crostini or veggies.
4. Porsiyonlarınızı abartmayın, küçük tutun:
Kilo vermek istiyorsanız porsiyonlarınız normal ve abartısız olsun. Beyninizi yanıltmak ve bunun yeterli olduğuna inandırmak için küçük tabaklar kullanın ki yemeğiniz içinde zengin görünsün. Yiyemediğiniz kısmı hemen buzdolabında saklayın böylelikle aradan zaman geçtikten sonra tekrar gidip bitirmeye çalışmazsınız.
Nicole Sherzinger
Nicole Scherzinger
5. Daha fazla hareket edin:
Buna yeterli ve gerekli zamana ihtiyacınız olmasa da gün içerisinde biraz daha fazla hareket ederek rutinden daha fazla kalori yakabilirsiniz. Bilgisayar başında oturmayı bırakın ve yerinizden kalkıp biraz dolaşın. Ofisiniz etrafında biraz yürüyün, asansör yerine merdiven kullanın, arabanızı ofisinizin biraz uzağına park edin ki biraz daha fazla yürüyerek kalori yakın.
/hurriyetaile/
/fotoğraflar pinterest/

1 yorum:

yonca mix dedi ki...

güzel tüyolar ama gerçekten çok doğru katılıyorum :))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.