29 Ocak 2015 Perşembe

Doğduğunuz Aya Göre Kişilik Özellikleri

by Александр Церкасевич
/Fivehundredpx/

 Hangi Ayda Doğdunuz?
 OCAK
 Hırslı ve ciddi kişilik. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever. Çok eleştirir. Akıllı ve planlı programlıdır. Çok çalışır ve üretkendir. Duyarlı ve derin hisleri olan biridir. İnsani nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşırı dikkatlidir. Bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Çocukları sever. Evcil ve sadık bir eş olur. Kolayca kıskanır. Sosyal yönden zayıftır.
 ŞUBAT
 Somut şeylere önem verir. Değişkendir. Sessiz utangaç ve ağırkanlıdır.. Kendine güveni pek yoktur. Dürüsttür. Özgürlüğüne düşkündür. Bazen saldırganlaşır. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatçıdır. Hayallerinin peşinden gider. Batıl inançlara eğilimlidir.
 MART
 Çekici kişilik. Utangaç ve tutucu. Esrarengiz. Cömert ve sempatik. Rahatına düşkün. Duyarlı Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilir. Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever. Dekorasyona meraklıdır. Tempolu müzikleri sever. Çok değişkendir.
NİSAN
 Aktif ve enerji doludur. Çabuk karar verip çabuk pişman olur. Şefkatlidir. Mantığını dinler. Diplomatiktir. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenir. Cesurdur. Maceraperesttir. Sevgisini ve ilgisini belli eder. Hafızası güçlüdür. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidir.
 MAYIS
 Sert yapılı kolay sinirlenir. Kolay ilgi çeker. Fiziksel güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Kolay sakinleştirilir. Anlayışlıdır. Kulak ve boyun bölgesi hassastır. Edebiyat ve sanatla ilgilidir. Evde oturmayi sevmez. Çocukları pek sevmez.
 HAZİRAN
 Aynı anda birden fazla şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır. Komik ve eğlencelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.
 TEMMUZ
 İyi bir sırdaştır. Anlaşılması güç biridir. Aşırı gururlu. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Sokulgandır Kin tutmaz. Sempatiktir. Yalnız olmayı sever. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Mide sorunları olabilir Zor ikna olur. Ağır işleri sever.
 AĞUSTOS
 Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve ilgilidir. Korkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbilimle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Bağımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.
 EYLÜL
 İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever. Detaylarla uğraşır. İyi bir konuşmacıdır. Sadık ve güvenilirdir. Sorumluluk almayı sever. Bilgi ve kültüre önem verir. Spor ve seyahati sever. İlişkilerinde seçicidir. Hislerini kendine saklar.
 EKİM
 Herkesle sohbet etmeyi sever. İlgi odağı olmak ister. Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Kararsızdır. Duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etrafından çabuk etkilenir.
 KASIM
 Eğlenceli kişilik. İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. Kontrolu ele almayı sever. Enerjik ve çevresini motive eden biridir. İyi bir liderdir. İçten ve yardımseverdir. Adil davranır. Sürprizleri sever. Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duygularla sever. Herkesi oldugu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir.
ARALIK
 Sadık ve cömert. Sabırsız. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Azimli. Sosyal yönü kuvvetli. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini hissetmek ister. Espri anlayışı gelişmiştir.
/facebook/

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.