11 Ağustos 2016 Perşembe

3 Trend Alarmı | Unisex Boncuklu Bilezik + Plastik Slipper + Bandana

Орландо Блум сводил Кэти Перри на свидание - http://russiatoday.eu/orlando-blum-svodil-keti-perri-na-svidanie/ Пара провела вечер в театреПохоже, что в Голливуде все же назрел назрел новый звездный роман: пару недель назад журналисты обсуждали снимки Орландо Блума и Кэти Перри, флиртовавших �:
Amerika'lı aktör Orlando Bloom ve şarkıcı Katy Perry birbirine çok yakışan bir çift.
 Geçen haftaki sansasyonel haberlerinden sonra (aktörün çıplak çekilen fotoğrafı) şimdi de taktıkları bir örnek renkli boncuklu bilezikleriyle dikkat çekiyorlar.
Sevgililer arasında yeni bir modanın öncülüğünü yaptıkları düşünülecek olursa trend yaratacaklarına şaşırmamak lazım..
Ne dersiniz güzel değil mi ?

İtalya tatili dönüşü havaalanında ne kadar kamufle olmaya çalışsalar da yine de gözden kaçamamışlar, hele bilezikleriyle hemen haber oluvermişler.

Bu arada dikkatimi çeken ise Katy Perry'nin bandanası, giydiği plastik terlikler (Slipper) yani bildiğimiz plastik terlik önü açık o da moda fiatları dudak uçuklatıcı biline...

kadar sarılma: Orlando eski eşi Miranda Kerr, onun beş yaşındaki oğlunu taşınan Sportif stili: o LAX bakındım olarak Katy Gizli bir görünüm için gittiTapan baba: Genç Flynn babasına Üzerine tutulan Olarak oyuncak Baskı Pijama ziyaretinde siyah kazak ayı giydiEklenen ekstra: O da Orlando'nun eğlenceli aksesuar Eşleşen Bir boncuklu bilezik, giydi
/mailonline/
/instagram/

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.