19 Şubat 2017 Pazar

Pijama Partilerinde 5 Altın Kural


İlgili resim

Yoğun geçen bir yılın ardından birkaç gün olan tatilde yapılacak en iyi şeylerden biri de şüphesiz ki uyumak. Öğlen 12’de uyanıp, saatlerce yataktan çıkmama, sonra geç kahvaltı yapma ve tüm gün pijamalar içinde kalma lüksü kısa tatilin en cezbedici yanlarından biri. Tabi ki konu her daim ruh halini yansıtan kıyafetler olunca pijamalar da bir o kadar önem arz ediyor. Sırf evdesiniz diye şıklığınızdan vazgeçmek istemeyebilirsiniz. Uzun yılbaşı kutlamaları ardından kalan tatil günleri için eğlencenin ve rahatlığın anahtar kelimesi pijama partisi. Pijama partilerini çocukluk anılarımızdan çekip çıkarıyoruz ve bugüne taşıyoruz. Son sezonlarda sokaklara taşınan pijamalar mı, yoksa Hollywood’un ünlü pijama partileri bizi daha çok çekti karar veremiyoruz.

convite festa do pijama:
Pijama partilerinin 5 altın stil kuralı :

1. Stilinin Pijaması

Pijamanı doğru seç. Takım olmak zorunda değil, ama stilini pijamana yansıtmaktan çekinme! Eğer pijama seçmekte zorlanıyorsan, Hollywood’un eğlenceli pijama partilerinden ilham al.

 2. Uyku Maskesinin Önemi

Uyku maskeni unutma! Uyku maskeleri geceleri takmasan da, pijama partisinin olmazsa olmazıdır. İster uyurken gözlerinde olsun, ister arkadaşlarınla sohbet ederken saç aksesuarın olsun, uyku maskesi pijama partisinin en önemli aksesuarı.

 3. Ev Sahibinden Erken Uyanma Sorunsalı

 Yanına okuma kitabı, dergi al. Ev sahibinden erken uyanıp tavana saatlerce sanat eseri gibi bakmak yerine yanına aldığın kitabı, dergiyi okuyabilirsin.

 4. Sıcak Ayaklar

Son günlerin en eğlenceli trendi olan renkli çoraplara şans ver. Baştan ayağa stilini yansıt ve ayaklarını üşütme.

 5. Eğlen!
 Ve son olarak eğlenmeyi, rahatlamayı ve bol bol uyumayı unutma.

/mıssvogue/

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.