16 Aralık 2016 Cuma

1 Kaşık Balla Zayıflama Sırrı

 3 Home Workouts for Getting Toned & Defined ABS #skinnyms #fitness #healthy #abs
Her gece yatmadan önce bir kaşık bal yiyerek zayıflayabileceğiniz söylenirse büyük ihtimalle buna inanmazsınız.
 Ancak Bal Diyeti'nin sahibi beslenme uzmanı Mike McInnes'a göre her gece yatmadan önce bir kaşık bal yerseniz hem tatlı krizlerinden kurtulacaksınız hem de haftada 1,5 kiloya kadar zayıflayacaksınız.
Bal

Ayrıca McInnes'ın diyetlerinde puding, ekmek, muffin, kurabiye gibi yiyecekler de bal ile yapılırsa bu yiyeceklerden mahrum kalmanıza da gerek yok.
Bal çay kek.  sevimli.  Marie Antoinette Çay Partisi kimse?  # # Zarif tatlılar # Teaparty # prettylittlethings
Diyetisyen Mike McInnes, kilo almamızın sebebinin çok fazla işlenmiş besinler tüketmemiz ve karbonhidrat olduğunu belirtiyor. Tüm gün yediğimiz yiyeceklerde hatta tuzlu krakerlerde bile gizli şekerler olabiliyor. Bu demek oluyor ki kan şekeri seviyemiz tüm gün boyunca yüksek seviyelerde. Bu da insülin hormonunun salgılanmasına neden oluyor ve vücudun yağ depolamasına neden oluyor.
 Bu yüzden işlenmiş şeker yerine bal tüketmek beynin de en önemli enerji ihtiyacını işlenmiş şeker yerine baldan karşılanmasını sağlıyor.

Ancak bu diyetin birkaç altın kuralı var:
Bal / Morrocco Yöntemi.
 ŞEKERİ BAL İLE DEĞİŞTİRİN
 Şeker diyette "kötü adam" rolündedir. 1 gram şeker vücuda 2 gram yağ kazandırmış oluyor. Bu yüzden tüm yapay tatlandırıcıları ve şekeri kesin. Bunun yerine güne bir bardak sıcak suyun içinde iki çay kaşığı bal ile başlayın. Sonra da tükettiğiniz çay, kahvenin içine şeker yerine bal koyun. Ayrıca diyetin en önemli kurallarından biri ise yatmadan önce bir kaşık balı sıcak suya atıp içmeniz gerekiyor. Böylece gece boyunca vücut yağ yakacak.
Modern mutfak aksesuarı cips Kasesi
ABUR CUBURA SON VERİN
 Eğer abur cuburu hayatınızdan çıkarır, hamburger ve patates kızartmasına veda ederseniz bal sizi gayet güzel zayıflatabilir.
Biberiye Zeytinyağı Ekmek Azure Standart doğal ve organik maddeler bu tarifi şaşırtıcı olurdu!  Eğer bölgede teslim kaliteli uygun fiyatlı organik olan ilgilenen varsa bugün 785-380-0034 bize ulaşın.
İŞLENMEMİŞ KARBONHİDRAT TERCİH EDİN
 Rafine edilmiş beyaz un daha ucuz ve daha uzun raf ömrüne sahiptir ama diğer tüm karbonhidratlardan daha zararlıdır çünkü kan şekerinin yükselmesine neden olur. Onun için pirinç pilavı yerine bulgur, esmer ekmek, esmer makarna tercih edin. Tabağınızdaki en büyük pay bundan sonra sebze ve protein kaynağı olan besinlere ait olsun.
Crockpot Steak Carnita Et
HAFTADA BİR GÜN SIFIR KARBONHİDRAT
 Her hafta 1 gün sıfır karbonhidrat tüketerek, insülin değerinizi düşürebilirsiniz. Bu demek oluyor ki az insülin salgılanmasıyla daha az yağ depolayabilirsiniz.
Yoğurt - yoğurt
HER ÖĞÜNDE PROTEİN
 Her öğünde yoğurt, et, süt, peynir gibi protein bulundurun. Böylece daha uzun süre açlık hissetmeyeceksiniz.
Ben tekrar bu yapmak zorunda!
 İSTEDİĞİNİZ KADAR SALATA VE SEBZE
 İstediğiniz ölçüde salata ve sebze yiyebilirsiniz. Sebzelerdeki lif hem kabızlık sorununu önler hem de vitamin kaynağınızdır.

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.