9 Eylül 2016 Cuma

Seksapel'in 3 Altın Kuralı


Marilyn Monroe on the set of “Misfits,” 1962.
Photo by Henri Cartier-Bresson 
Seksi kadınlar ne yapar da erkekler onlardan gözlerini alamaz, onları yere göğe koyamaz?
 İşte, uzmanlara göre 3 ana altın kuralın başlığı altındaki cilveli olmanın tüyolarını öğrenmeye başlıyoruz!

SEKSİ KADINLAR GİZEMLİDİR ÇÜNKÜ:

Marilyn Monroe photographed by Earl Leaf, 1956

 * Dürüsttür fakat her şeyini bir anda ifşa etmez. Elindeki kartları ise yüksek sesle açmamayı tercih eder.
 * Erkeği kimi zaman merak içinde bırakması gerektiğini iyi bilir. Onunla her gece buluşamaz çünkü yapması gereken başka işleri de vardır. Cep telefonuna uzun mesajlar atarak sanal bir sevgiliye dönüşmeyi de tercih etmez. Erkek, onu sevgiyle özlemelidir.
 * Yanlış anlaşılmalara asla izin vermez, ancak kırgın olduğunda da kendisiyle iletişim kurulmasını engeller. Kafasını toparladığında ise az ve öz bir şekilde, kırgın olduğu konudan açık yüreklilikle söz eder.

SEKSİ KADINLAR ESPRİLİDİR ÇÜNKÜ:

Marilyn Monroe

 * Zamanın kontrolünü elinde tutar. Hayatındaki erkek ile arasındaki ritmin denetimi sadece onun elindedir. Ancak bunu karşısındakine asla belli etmez.
 * Espri anlayışını sürekli geliştirir. Sahip olduğu mizah anlayışı ile hayatındaki erkeği gülümsetmeyi başarır.
 * Kendine değer verir. İltifat edildiğinde gülümseyerek teşekkür eder. Hayatındaki erkeğin eski ilişkilerini sorgulamaz ve kendini başka kadınlarla kıyaslamaz.

 SEKSİ KADINLAR TUTKULUDUR ÇÜNKÜ:

Marilyn Monroe

 * Hayatındaki erkekten öte tutkuları da vardır. Hobileri, arkadaşları, işi ya da ailesi de onun için yaşadığı aşk kadar önemlidir. Ancak hiçbiri bir diğerinin önüne geçmeyecek kadar iyi dengelenmiştir.
 * Hayatındaki erkek o an için yanında bulunmadığında ya da ona zaman ayıramayacak kadar yoğun olduğunda bu duruma içerlemez, çünkü kendini oyalayacak başka meşguliyetleri de vardır.
 * Bedenine özenle yaklaşır. Görünüşünü ve sağlığını önemser. Kendine olan saygısının fiziksel görünümüne de yansıması gerektiğine inanır.

/mahmure/
♥  

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.