6 Aralık 2014 Cumartesi

Kaç Yıl Yaşayacağınızı Öğrenin !

I can't wait for my hair to be long again so I can have my fit physique with feminine hair. It's in the awkward grow out stage right now.body inspiration fit girl     Visit my site http://youtu.be/4yfEGZnJ96M
             "Kaç yıl yaşayacağınızı" söyleyen test için, rahat kıyafetler giyin ve bu testi evinizde yapın.

 Böylece 6 yıl içerisinde hayatta kalma ihtimalinizi test edebilirsiniz. Brezilyalı uzmanlar herkesin kendi evinde yapabileceği basit bir test ile yaşam süresini tahmin edebileceğini iddia ediyor.
 Teste göre 1 ile 10 arasında hareketin başarısı dereceleniyor. Derecesi 8'den küçük olanlar yani hareketi yapmakta zorlananların, diğerlerine göre gelecek 6 yıl içerisinde ölme ihtimali daha yüksek. Brezilya, Rio de Janerio'da bulunan Gama Filho Üniversitesi'nden uzmanların SRT adını verdiği teste göre (Oturup Kalkma Testi) belirlenen hareketi yaparken kasların gücü ve dengesi daha iyi olanların hayatta kalma ihtimali daha yüksek.
 Uzmanlar bu testte kötü olan hastalara kas ve denge güçlendirici egzersizler veriyor.


 KASLAR NE KADAR YAŞLIYSA O KADAR KÖTÜ
 İnsanoğlu yaşlandıkça kasları da yaşlanıyor. Bu nedenle kasları yaşlı olanların ömürlerinin de daha kısa olması bekleniyor. Avrupa Kardiyoloji isimli bilimsel dergide yayınlanan araştırmada 51 ile 80 yaşları arasında 2000 yetişkin gönüllü üzerinde araştırma yapıldı. Araştırma sonucunda da 8 puandan daha düşük alanlarda 6 yı içerisinde hayatını kaybetme riski diğerlerine göre daha yüksek çıktı.

 Not: Herhangi bir omurga sorununuz, romatizmanız, kalp ve tansiyon sorunlarınız ya da artrit gibi bir hastalığınız varsa lütfen bu hareketi denemeyiniz.
/hurriyet.com.tr/
/fotoğraflar pinterest/

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

.

.